Yerden Isıtma sistemleri
Firmamız size yerden ısıtma sisteminin birçok kullanım çeşidi için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sistem çözümleri sunar. Tüm sistemler zorlu şantiye koşullarına uygundur. Hangi sitemi seçerseniz seçin, tüm sistem bileşenleri hızlıdır ve kolay bağlantıya olanak sağlarken aynı zamanda yüksek oranda emniyet sunar. Klasik sistemlere göre ışımayla ısıttığından dolayı düşük enerji kullanır ve bunun sonucunda %40’a varan tasarruf sağlanır.
Firmamız;
• Beton alan ısıtma,
• Endüstriyel alan yerden ısıtma,
• Çim saha yerden ısıtma,
• Spor alanı yerden ısıtma,
• Açık alan yerden ısıtma,
• Buz pateni sahası yerden soğutma sistemleri gibi özel uygulamalar için profosyenel sistem çözümleri sunar.        

Beton Alan ısıtma Sistemi
Beton Alan ısıtma Sisteminde yapının kütlesi ısı depolayıcı olarak kullanılır. Sistem statik taşıyıcı yapı elemanlarında da kullanılabilir. Uygulama yöntemi yüksek bir emniyet sunar. Özellikle soğutma uygulamaları için bu metot çok elverişlidir. Sıradan klima tesisatlarına oranla daha ufak boyutlardaki soğutma makinelerinin kullanılması mümkündür. Bu yüzden bu sistem çevreci ve konforludur.  

Endüstriyel Alan Yerden ısıtma Sistemi
Endüstriyel alan yerden ısıtma sistemi büro ve çalışma alanları gibi gereksinim duyduğunuz her yerde sıcaklık sağlar. Uygun ışıma ısısı ve hava akımlarını engellemesi sayesinde sağlıklı bir ortam oluşturur. Düşük yatırım ve işletme maliyetleriyle dikkat çekmektedir.  

Spor Alanlar
Spor Salonları için hızlı ve konforlu döşenebilen bir yerden ısıtma sistemi geliştirmiştir. Spor salonları yerden ısıtma sistemiyle bir şekilde tasarlanmıştır ki, alanın taban konstrüksiyonunu hiçbir şekilde zedelemez.  

Çim Saha ısıtma Sistemi
Futbol dört mevsime yayılan bir spordur. Kar ve buzlanmadan dolayı meydana gelebilecek karşılaşma iptalleri göze alınamaz duruma gelmiştir. Bu sebepten dolayı çim saha ısıtma uygulamalı statların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.  

Açık Alan ısıtma Sistemi
Açık alan ısıtma sistemi kar ve buzlanmanın etkili olduğu sokaklar, garaj girişleri, uçak pistleri, gezi yolları ve diğer kullanım alanlarında uygulanır. Çoğu durumda borular çelik veya fiber beton içine döşenebilir.

Duvardan Isıtma / Serinletme Sistemi
Islak yapı tarzında duvardan ısıtma / serinletme sistemi ile odaların duvarları ısıl olarak etkinleştirilir. Bu alanların ısıtma ve serinletme amacıyla kullanılması sayesinde düşük sıcaklık aralığında çok yönlü sistem çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Konut alanı olarak kullanılan ve kullanılmayan yerler için uygundur.