Parabolik Sistemler
Parabolik Güneş Kollektörleri, dünyada ilk kez çatı tipi uygulamaları ile tüm hotel, tatil köyü, turistik ve sanayi tesislerinde güneş enerjisi destekli soğutma ve buhar üretimi uygulamalarını mümkün hale getirmiştir. Oteller ve benzer tesisler için bir entegre enerji tedarik sistemi geliştirilmiştir. Bu sistemde, gereken ısının bir kısmı parabolik güneş kollektörleri tarafından sağlanmakta ve geri kalan kısım için kojenerasyon sistemi ya da buhar kazanları kullanılmaktadır.

Termosifonik Sistemler
Termosifonik, sıcak su ihtiyacınıza farklı bir yaklaşım sunmaktadır. Ana depodaki kaliteli malzeme kullanımı paslanmaz krom sacdan imal edilmiş olup, özel şekillendirilmiş yüzeyi ile hem dayanıklılığı artırılmış, hem de ısıtma yüzeyi genişletilmiştir. Termosifon farklı su haznelerine sahiptir. Termosifonlar, diğer su ısıtıcısı cihazlara göre daha az elektrik harcar.  

Vakumlu Sistemler
Vakum borulu kolektörün verimi sürekli yüksek kaldığından kış aylarında daha yüksek performans sağlanmaktadır. Vakum borulu kolektör yıl boyunca yüksek verim ve solar karşılama oranı sağlamaktadır. Bu sistem ile daha az sayıda kolektör ve daha az yer ihtiyacı ile yüksek verimli güneş enerjisi sistemleri kurulabilmektedir.